menu1
 

 

ZDJĘCIE KONKURSOWE: 

KONKURS INTERNETOWY "CO, GDZIE?"

Architektura Szkocji zachwyca – piękne rezydencje, stare, okazałe zamczyska i romantyczne ruiny spotkać można niemal na każdym kroku. Wie o tym każdy, kto choć raz był w tej mglistej krainie.
I do tych właśnie osób adresowany jest nasz konkurs.
Na festiwalowej stronie www.miedziowespotkania.pl prezentowane będą fotografie ze Szkocji. Jeśli uda się Państwu rozpoznać budynek i miejscowość przedstawioną na zdjęciu wystarczy do nas napisać: konkurs@pca.pl. Do wygrania wejściówki na festiwalowe wydarzenia – koncerty, pokazy kulinarne i filmy.

Zasady konkursu:

1. W okresie październik - listopad 2014 r. na stronie internetowej www.miedziowespotkania.pl, w zakładce "Konkurs" publikowane będą zdjęcia Szkocji.

2. Zadaniem uczestników jest rozpoznanie, co przedstawia aktualnie opublikowane zdjęcie i gdzie zostało zrobione. Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@pca.pl.

3. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza nadeśle prawidłową odpowiedź.

4. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem zwrotnym na adres,
z którego przysłano prawidłowe rozwiązanie.

5. Laureaci zobowiązani są do odebrania nagrody w siedzibie Polkowickiego Centrum Animacji, ul. Skalników 4 w Polkowicach, w ciągu 3 dni od wysłania ww. wiadomości przez Organizatora.

6. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na wydarzenia objęte programem IX Miedziowych Spotkań z Kulturą Szkocką. Zwycięzcy zobowiązani są do potwierdzenia swojej obecność najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

7. Organizator nie przewiduje możliwości zamiany nagrody lub jej wymiany na ekwiwalent pieniężny.