logo


25 października, godz. 18.00
Restauracja Uniwersytecka

Wieczór z Kuchnią Holenderską

Marcin Frąckowiak, Krzysztof Rewaj

 

Restauracja Uniwersytecka na stałe wpisała się w kulinarną i kulturalną mapę Polkowic. Miejsce cieszy się dużą popularnością i co rusz zyskuje nowych fanów kulinarnych uniesień. Znajduje się w budynku Uczelni Jana Wyżykowskiego przy ul. Skalników 6b w Polkowicach.
 
Przestronne i jasne wnętrze dwóch sal restauracyjnych, miła, profesjonalna obsługa oraz smaczne dania gwarantują satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Doświadczenie w branży gastronomicznej pomogło stworzyć przyjemny klimat i ułożyć wyborne menu, w którym znajdują się m.in. znakomite zupy, wyszukane makarony oraz pyszne desery i oryginalne sushi.
 
Restauracja Uniwersytecka to doskonałe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych, spotkań w gronie przyjaciół czy biznesowych. Ponadto dzięki współpracy z Polkowickim Centrum Animacji kolejny rok odbywają się tu pokazy kulinarne w ramach Festiwalu „W kręgu Cultur. Miedziowe Spotkania z...”.


Menu:

- Bruine bonensoep (zupa królowej) – zupa z brązowej fasoli
- Stamppot – tradycyjne holenderskie danie jednogarnkowe z ziemniaków, kapusty i kiełbasy z                                                   ciemnym sosem jus
- Appelgebak – deser z jabłek podawany na gorąco
- Frytki holenderskie z majonezem

 

Wydarzenie objęte karnetem

Bilet 30 zł